Gra w golfa

Leczenie opryszczki

Zakażenie opryszczką związane jest na ogół z ustami i skórą twarzy. Tymczasem wirus ten atakuje także mniej spodziewane miejsca jakim są odbyt i narządy rozrodcze człowieka. Leczenie opryszczki przybiera wówczas także nieco inną formę – w postaci zażywania leków doustnych.

Opryszczkowego zakażenia w okolicach intymnych nabawić się można choćby poprzez stosunek seksualny z zakażonym wcześniej partnerem. Objawy zakażenia nie pojawią się, tak jak na twarzy czy skórze, dzień po kontakcie z wirusem. Na pierwsze poważniejsze bóle przyjdzie czekać nawet kilka dni. Pęcherzyki wyskakujące w okolicach intymnych mogą piec i boleć. Leczenie opryszczki następuje także poprzez wcieranie właściwych maści w uczulone miejsce.

Related Articles

Skandynawia

Sielski urok Skandynawii Styl skandynawski zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach. Wprowadzenie do wnętrz rustykalnych elementów sprawia, że nasze domy stają się bardziej romantyczne i przytulne. Odwiedzając sklep skandynawski możemy poznać uroki niezwykłego stylu, w którym utrzymane są rozmaite przedmioty użytkowe. Dbałość o detale, pastelowe barwy, subtelne wzory, a przy[…]

Read More »

Czy gogle narciarskie są niezbędne?

Jak wiadomo gogle narciarskie spełniają funkcję ochronną oraz funkcję zapewniającą prawdziwe bezpieczeństwo. Ich rola może być także zupełni inna. Bardzo często spełniają one także rolę okularów przeciwsłonecznych, dzięki którym można chronić oczy przed dużymi promieniami słonecznymi, które w dużym stopniu mogą źle oddziaływać na różne kwestie.

Read More »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *